دسته‌ها
ایران خراسان رضوی

پارک جنگلی وکیل آباد مشهد

تصویر مرتبط

در انتهای بلوار عریض و زیبای وکیل آباد در جنوب غربی شهر مشهد، یکی از بزرگترین و زیباترین پارک های جنگلی منطقه در دره ای باصفا را می بینی. قدیمی ترین پارک جنگلی مشهد با وسعت 70 هکتار، در سال 1348 توسط مالک وقف و تحویل شهرداری شد تا مکانی باشد برای آسایش همه مردم.

باغ وکیل آباد مشهد

پوشش گیاهی متنوع و درختان کهنسال پارک جنگلی وکیل آباد در منطقه بی نظیر است و در گرم ترین روزهای تابستان نیز هوایی دلپذیر و نسیمی خنک را به مسافران هدیه می دهد.
باغ وکیل آباد روزگاری ییلاق مردم مشهد محسوب می شد که برای استراحت روزی را در این محل می گذراندند. امروزه یکی از زیباترین و خوش آب و هواترین مناطق گردشگری در مشهد پارک جنگلی وکیل آباد است که مسافران تور مشهد از آن دیدن می کنند.

نتیجه تصویری برای باغ وکیل آباد

مسافران تور تابستان مشهد به همراه خانواده در کوهستان پارک شادی مجاور پارک ، می توانند از 18 هزار هکتار زمین بازی و مدرن ترین مجموعه تفریحی استفاده کنند. جذابیت های پارک جنگلی وکیل آباد با باغ وحش وکیل آباد به حد نهایت می رسد.
این باغ تنها باغ وحش در منطقه است که انواع حیوانات وحشی گوشت خوار و گیاه خوار را نگهداری می کند پستانداران، پرندگان، چرندگان و خزندگان نادر و زیبای این محل جاذبه ای است که مورد توجه مسافران تور مشهد قرارمی گیرد. وجود یک رودخانه پر آب که توسط یک قنات قدیمی تغذیه می شود بر طراوت و سرسبزی منطقه افزوده است.

اگر قصد سفر به استانبول را دارید میتوانید قیمت تور استانبول را در سایت فاینداتور مشاهده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *