دسته‌ها
ایران

آبشارهای دیدنی در ایران2

2.آبشار ویسادار

آبشار ویسادار
اگر دوست دارید منظره ای از تلالو نور خورشید در لابه لای درختان بید در کنار شر شر آب و آواز پرندگان را تجربه کنید. به 16 کیلومتری شهر پره سر در شهرستان رضوانشهر، سفر کنید. آبشار ویسادار همچون نگینی در دل جنگلهای این منطقه می درخشد.

این آبشار که ارتفاعی نزدیک به 20 متر دارد و سومین آبشار مرتفع استان گیلان است. آبشار ویسادار در میان انبوهی از درختان بید منتظر علاقه مندان به سفر و طبیعت گردی است. جنگل های بکر و دست نخورده اطراف آبشار ویسادار، بهترین گزینه برای طبیعت گردی می باشد

3. آبشار کبودوال

آبشار کبودوال
همه ما آوازه شهر علی آباد کتول در استان گلستان را به واسطه سریال پایتخت، شنیده ایم. حدود پنج کیلومتری این شهر زیبا، تنها آبشار خزه ای کشور به نام آبشار کبودوال وجود دارد. آب اين آبشار به ارتفاع 15 متر، از دامنه شمالي کوه هارون به ارتفاع 1780 متر سرچشمه مي گيرد و با عبور از جنگل زيباي کبود وال منظره بسيار بديعي را بوجود آورده است. اين آب زلال و شفاف بوده و قابليت شرب دارد.
در مسیر عبور از پارک جنگلی کبودوال تا رسیدن به آبشار کبودوال، مناظر طبیعی بکر و محصر به فردی را می بینید که می تواند شما را از هیاهوی زندگی شهری به آرامشی محض هدایت کند. صدای آب روان، تلالو نور خورشید در میان درختان، دشت های پایکوهی از مهمترین ارمغان های این آبشار به گردشگران است.

تور ارمنستان به دلیل نزدیکی و هم مرزی با کشور ایران ازجمله تورهای محبوب گردشگران ایرانی می‌باشد. قیمت تور ارمنستان به دو شکل زمینی و هوایی انجام می‌شود و تور زمینی ارمنستان نیز به دلیل عبور از جاده‌های بسیار سرسبز و خوش‌منظره مورد توجه می‌باشد. قیمت تور ارمنستان در لیست زیر می‌توانید آژانس‌های ارائه‌ دهنده تور ارمنستان را مشاهده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *