دسته‌ها
ایران خراسان رضوی

بزرگترین پارک سرپوشیده خاور میانه

سرزمین موج های آبی مشهد

سفر به مشهد سرزمین موج های آبی water waves land

استان خراسان رضوی و شهر مشهد با هیچ دریاچه ای هم مرز نیست ولی یکی از کامل ترین پارک های آبی دنیا را برای مسافران تورهای تابستانی در نظر گرفته است. یک تفریح هیجان انگیز همراه با مدرن ترین امکانات را در سفر به مشهد از دست ندهید.

بزرگترین پارک سرپوشیده خاور میانه

سرزمین موج های آبی تجربه ای دلچسب برای زائرین در تور مشهد و یکی از قطب‌های تفریحی کشور، در زمینی به مساحت ۸۴۶۰ مترمربع واقع شده است. بنایی به مساحت ۲۳۰۰۰ مترمربع زیر بنا در چند طبقه با تجهیزات کامل و سیستم های تصفیه و نگهداری آب در این مکان برای مسافران مشهد ساخته شده است.
سرسره سقوط آزاد (freefall)، سرسره جت موج، سرسره سوپر لوپ (Super Loop)، سرسره تورنادو (Tornado)، Space holes، رودخانه آرام و خروشان، مجموعه بازی آکوآپلی، سرسره های آهسته و سرعتی، سونا و جکوزی، سرسره تاپسی برنده بهترین سرسره آبی، Twister با پیچ های مهیج، برای نشاط زائرین مشهد در نظر گرفته شده است.
سرزمین موج های آبی دارای ۳ فروشگاه ورزشی، مرکز فوریت های پزشکی، کافی‌شاپ و رستوران فست فود است. فست فود در یک طبقه کامل با ۱۷۰۰ متر وسعت، آماده پذیرایی از ۷۰۰ مسافر تور مشهد می باشد.
دمای آب و هوای پارک آبی با ۳ موتورخانه و ۱۴ دستگاه هواساز تأمین می شود. پاک ترین آب و هوا را در تور مشهد و سرزمین موج های آبی به همراه کلی هیجان و شادی به دست خواهید آورد. امکان سرویس دهی و استفاده برای بانوان و آقایان در شیفت های جداگانه وجود دارد.

اگر قصد سفر به استانبول را دارید میتوانید قیمت تور استانبول را در سایت فاینداتور مشاهده کنید.