دسته‌ها
ایران هرمزگان

تم پارک آبی اوشن و راز قلعه خورشید در کیش

اولین تم پارک و اولین پارک روباز ایران در زمینی به مساحت 6 هکتار بر اساس داستان زیبا و رازآلودی طراحی شده است که ” راز قلعه خورشید” نام دارد. همه تم پارک های دنیا و دیزنی لند بر اساس یک داستان طراحی می شوند.

 دیزنی لند جزیره کیش

تم پارک آبی اوشن 4 استخر شنای مجزا و یک اسپا به همراه 13 راید مختلف است که از بلندترین رایدها با ارتفاع 14 متر می باشند. رایدها راه های آبی پر پیچ و پر هیجانی هستند که در مسیرهای مختلف وجود دارند. امکان استفاده از این مجموعه برای مسافران تور کیش به صورت روزهای جداگانه برای بانوان و آقایان وجود دارد. تم پارک آبی اوشن جزیره کیش به طور هم زمان گنجایش 3300 نفر را داراست.

پارک آبی کیش

امکانات تم پارک جزیره کیش عبارتند از : استخر موج، رودخانه راشین ریور به طول 5500 متر در دور مجموعه، جکوزی پلکانی دینگو، جکوزی رابو، رایدهای ترکیبی تند و پر شیب، برکو سرسره آبی ویژه کودکان، چالاب راید کودکان، دریاچه سونامی، دینگل، رالی راید، اسپا و سالن ماساژ به همراه انواع مراکز خرید و رستوران هایی بی نظیر با عالی ترین کیفیت مواد غذایی.

نتیجه تصویری برای تم پارک اوشن کیش
علاوه بر تم پارک، فضای سبز ایجاد شده در اطراف مجموعه، بهترین مکان برای استراحت و آسایش است که با خلاقیت و تم ماجراجویی توانسته نظر خانواده ها در تور کیش را جلب کند.

اگر قصد سفر به استانبول را دارید میتوانید قیمت تور استانبول را در سایت فاینداتور مشاهده کنید.